kontakt

Sonda

Jesteś zainteresowany?
 

Telefonia cyfrowa

Dom-Tel jest operatorem telefonii VoIP w systemie post-paid. Oferujemy bardzo tanie połączenia internetowe bez doładowań i zobowiązań finansowych w postaci abonamentów dla biznesu. Naliczanie sekundowe i groszowe opłaty za minutę połączeń krajowych i międzynarodowych pozwalają na duże oszczędności telekomunikacyjne.

Telefonia VoIP (ang. Voice over Internet Protocol) to technologia cyfrowa umożliwiająca przesyłanie dźwięków mowy za pomocą łączy internetowych lub dedykowanych sieci wykorzystujących protokół IP. Jednym z najbardziej upowszechnionych komunikatorów VoIP jest Skype.

Dzięki możliwości transmisji głosowej w sieci publicznej Internet połączenia VoIP mają olbrzymią przewagę nad tradycyjną telefonią PSTN głównie pod względem kosztów połączeń oraz nieograniczonych możliwości łatwego przenoszenia usługi w dowolne miejsce z dostępem do Internetu.

Co muszę mieć, żeby tak tanio dzwonić?

Wystarczy dostęp do internetu i telefon cyfrowy. Oczywiście istnieje możliwość wykorzystania Państwa aktualnie posiadanego telefonu analogowego, lecz w takim wypadku należy zakupić bramkę VoIP.

Aby skorzystać z usługi telefonii internetowej, abonent może zakupić urządzenie służące do komunikacji w technologii VoIP lub korzystać z oprogramowania obsługującego tę technologię.

VoIP to coraz popularniejsza usługa, w dodatku dużo tańsza i znacznie bardziej elastyczna od tradycyjnego telefonu stacjonarnego. Warto więc rozważyć taką alternatywę .